Wynajem żurawi samojezdnych

Podstawową usługą świadczoną przez firmę Dźwigland jest wynajem żurawi samojezdnych. Tego typu sprzęt nazywa się też bardzo często dźwigami, dźwigami samochodowymi lub żurawiami samochodowymi.

 

Żurawie samojezdne to urządzenia przeznaczone do podnoszenia i przenoszenia ciężkich ładunków na niewielkie odległości. Spośród innych żurawi wyróżniają się tym, że są skonstruowane na podwoziu samochodowym (nie należy ich mylić jednak z żurawiami typu HDS). Dzięki temu żuraw może się samodzielnie przemieszczać z miejsca na miejsce, jeździć po drogach publicznych itp. Nasze dźwigi do wynajęcia (żurawie) posiadają wszystkie te cechy.

 

Wynajem żurawi samojezdnych przez naszą firmę z reguły poprzedzony jest dłuższą rozmową z klientem której celem jest pozyskanie precyzyjnych informacji na temat zlecenia. Od tego zależy cena naszej usługi.

Co ma wpływ na
koszt wynajmu żurawia?

Koszt wynajmu żurawia samojezdnego uzależniona jest od wielu różnych czynników – stąd wspomniana wcześniej rozmowa z klientem. Wpływ na nią ma m.in.:

  • rodzaj i ilość sprzętu niezbędnego do wykonania danego zadania,
  • rodzaj i zakres prac która za pomocą żurawia mają być wykonane,
    termin realizacji usługi,
  • długość jej trwania (świadczymy zarówno usługę wynajmu krótko-, jak i długoterminowego),
  • lokalizacja (chodzi o odległość, jaką muszą pokonać nasze żurawie by dotrzeć na miejsce zlecenia),
  • miejsce wykonywania prac (chodzi np. o to, czy jest łatwo, czy trudno dostępne oraz z jakim rodzajem nawierzchni będziemy mieć tam do czynienia).

 

Przypominamy również, że cena wynajmu żurawia obejmuje wynajem profesjonalnego sprzętu wraz z operatorem oraz koszty transportu.

Punkt obsługi klienta

Adres
Gdańsk 80-288
ul. Piecewska 20/C2

Numer telefonu
695 915 666

Adres e-mail
lukaszbanaczyk@wp.pl 

 

czytaj więcej
facebook